O Nas

Firma HORUS to uczciwy, rzetelny partner biznesowy, oferujący swoim Kontrahentom wysokiej jakości – pewne i sprawdzone – rozwiązania. Polski producent – firma w całości z rodzimym kapitałem – współpracuje zarówno z Klientami indywidualnymi jak i Podmiotami Biznesowymi.

Naszą specjalnością jest produkcja, a także dystrybucja zaawansowanych technicznie, a zarazem technologicznie urządzeń na potrzeby szeroko pojętego rolnictwa. Szeroki wachlarz wysublimowanych produktów sprawia, że każdy z naszych Klientów znajdzie u nas to, czego potrzebuje.

Wśród oferowanych przez nas specjalistycznych rozwiązań, dedykowanych przede wszystkim dla rolnictwa, dominują niezawodne opryskiwacze.

To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji, to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Starannie wyselekcjonowane urządzenia doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku Odbiorców Indywidualnych (użytki rolne, pola) jak i Klientów Biznesowych (sadownictwo, ogrodnictwo, dystrybucja kwiatów, krzewów i drzew, ochrona przed szkodnikami etc.).

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz specjalistycznych usług związanych z prezentowanymi przez nas urządzeniami. Doświadczeni, rzetelni fachowcy z największą przyjemnością doradzą Państwu w wyborze najodpowiedniejszego produktu. Zapraszamy do kontaktu.HORUS dostarcza maszyny na czas i w najniższej cenie

O HORUS


Firma HORUS to uczciwy, rzetelny partner biznesowy, oferujący swoim Kontrahentom wysokiej jakości – pewne i sprawdzone – rozwiązania. Polski producent.

Adres Biura


Rybitwy 30 88-170 Pakość
Tel: +48 601-688-677
Tel: +48 693-677-655
Email: horus1@vp.pl
WWW: horus-agro.pl
Copyright © 2018 Horus-Agro.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.